“V ZDRAVOM DOME ZDRAVÝ VZDUCH®”

NIČ INÉ KVALITU A ZDRAVOSŤ BÝVANIA NEOVPLYVNÍ V TAKEJ MIERE, AKO SPÔSOB JEHO VETRANIA. 

    
Z praxe vieme, že realizácia systému vetrania prebieha najlepšie už pri stavbe nehnuteľnosti, návrh preto odporúčame zahrnúť už do projektovej fázy stavby, vyhneme sa tak nákladom, ktoré sa spájajú so zakrytím potrubí. Realizácia je však možná v ktorejkoľvek fáze, prípadne aj v hotovej nehnuteľnosti akéhokoľvek veku či stavebného materiálu.

NÁVRH SYSTÉMU VETRANIA

Návrh systému vetrania pripravujeme vždy pre konkrétny objekt, po zvážení všetkých atribútov a zohľadnení všeobecných podmienok pre efektivitu vetracích systémov. Do úvahy pritom berieme účel nehnuteľnosti, veľkosť a rozmiestnenie priestorov, spôsob ich využitia a počet obyvateľov.
Pre vyhotovenie projektu potrebujeme pôdorys s rozmermi nehnuteľnosti, podľa ktorého dokážeme určiť optimálne umiestnenie vetracej centrály, spôsob vedenia i umiestnenie vzduchovodných potrubí s ohľadom na šetrnosť a funkcionalitu.

Takto dokážeme pre klientov vytvoriť systém riadeného vetrania:

- presne podľa ich potrieb a očakávaní v danej nehnuteľnosti

- s čo najväčším ohľadom na rozpočet v pomere cena:kvalita

- optimálne navrhnutý tak, aby pracoval ticho, efektívne a udržal si dobrú kondíciu počas celej životnosti stavbyAko to prebieha?


Na to, aby sme mohli návrh systému čo najlepšie prispôsobiť sú potrebné len dva kroky.     

KROK 1  Potrebujeme informácie

- projekt systému vetrania, ak ho nemáte tak pôdorysy vášho objektu, vo formáte .pdf alebo .jpg  
- vyznačenie účelu miestností (postačí ak je účel zrejmý zo zakresleného zariadenia)
- iné požiadavky, očakávania, ktoré je potrebné zohľadniť
- ak tvoríme návrh systému bez projektu vetrania, navrhneme tvz. funkčnú skicu a rozpočet vytvoríme na jej základe, presnosť výpočtu je tak (+- 15%) 

KROK 2  Vypracujeme a zašleme návrh vhodného systému spolu s rozpočtovou ponukou

Odoslať info k návrhu systému


Koľko stojí kvalitný systém vetrania domu?

Túto otázku si položí každý záujemca. Kvôli prehľadnosti sme vypracovali univerzálny cenový odhad, ktorý prakticky ukazuje cenovú reláciu celého systému riadeného vetrania od nás, v kvalite výrobcu so 40 ročnými skúsenosťami v oblasti vetrania.
Ako jediní na trhu dokážeme ponúknuť systém, ktorý pozostáva len z komponentov a príslušenstva od jediného výrobcu, čo garantuje kvalitný a funkčný systém a bezpečnú možnosť samostatnej montáže s minimálnymi rizikami montážneho pochybenia. Komponenty majú antibakteriálnu a antistatickú vrstvu, spoje sú certifikované na tesnosť a pevnosť. PROJEKT VETRACIEHO SYSTÉMU

Kompletný projekt vetracieho systému je ideálnym riešením, pretože súčasťou je presný prepočet potrubí ako aj presný výkaz/výmer potrebného materiálu. Projekt vetrania nieje na Slovensku nutnou súčasťou vyžadovanou legislatívne k stavebnej dokumentácií a stavebnému povoleniu. Napriek uvedenému doporučujeme vyhotovenie projektu, pretože sa vďaka nemu vyhnete prácam navyše, budete mať istotu, že všetko v dome bude mať svoje miesto a tým optimalizujete aj spotrebu materiálu.
Prostredníctvom zmluvných projektantov dokážeme pre Vás projekt zabezpečiť v sume cca 150-250€, podľa náročnosti samotného riešenia.
V prípade záujmu o vypracovanie projektu prosím kontaktujte projekciu na adrese projekcia@comair.sk. Nutnou prílohou následne bude projekt Vášho domu vo formáte .dwg resp. ďalšie podklady podľa dohody s projektantom.

Polovica hodnoty zaplatenej za projekt môže byť na požiadanie odpočítaná z hodnoty materiálu po realizácií, ako forma projekčnej zľavy.

*ceny sú uvedené v Eur bez DPH.

Prihláste sa na odber noviniek

Rýchly kontakt:

AERO SYSTEM, s.r.o.
Jarmočná 138 
064 01  Stará Ľubovňa

Všeobecné informácie: info@comair.sk
+421 905 401 344
Technická podpora: +421 907 911 565
Montáže - podpora: +421 915 710 914
Obhliadka referencií: obhliadka@comair.sk
Projekcia: projekcia@comair.sk